AUTONET Import Magyarország Kft. logo

Senior rendszergazda

  • Cég neve

    AUTONET Import Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, Maglódi út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS HARDWARE ACTIVE DIRECTORY DNS DHCP AZURE
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok

  • Windows környezetben működő szerverek, számítógépek szoftveres és hardveres telepítése és karbantartása
  • Aktív és passzív hálózati elemek felügyelete
  • Kamerarendszer technikai működésének és állapotának felügyelete
  • Felhasználók számára segítségnyújtás (helpdesk – LEVEL1-2)
  • Felhasználói és csoportjogosultságok kezelése és karbantartása
  • Naprakész riportok készítése a rendszerekről, folyamatokról
  • Részvétel leltározási és selejtezési folyamatokban (hardware és software)

Elvárások

  • Windows, O365 és egyéb Microsoft technológiák, Active Directory menedzsment ismerete
  • Hálózati rendszergazda tapasztalat (switch, router, tűzfal beállítások, Active Directory, DNS, DHCP alapismeretek)
  • Hardveres szerelési ismeretek (CPU, RAM, HDD, stb.)
  • Mobil telefonok és menedzsment eszközök alapfokú ismerete
  • Pontos, megbízható, önálló és proaktív munkavégzés
  • Kommunikatív, csapatjátékos személyiség
  • Legalább 3 év hasonló pozícióban eltöltött munkatapasztalat
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább angol nyelv középfokú ismerete (szóban is)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Fortinet eszközök és alkalmazások ismerete
  • Azure és/vagy D365 ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy támogató, dinamikus csapat tagjaként
  • Munkába járási támogatás
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény